1 Yıl Parça Garantili Servis İmkanı İstanbul Klima Servisi Klima tamir servisi, klima bakımı, onarımı, arızaları, şikayetleri, montajı . 7/24 SERVİS İstanbul Geneli Teknik Servis Klima Bakım ve Tamir Uzman Kadro Profesyonel Ekip

İletişim Bilgileri

Hakkımızda

Güvenilir Hizmet Almak İçin Hemen Arayınız

İstanbul Bölge Servisi olarak on yılı ı aşkın süredir yaptığımız çalışmalar ile İstanbul halkının gönlünde sağlam bir yer edinmeyi başardık.

Servis hizmetlerinde başarı sağlamak için var gücü ile çalışan personellerimiz klima, klima, beyaz eşya, televizyon, şofben ve diğer elektrikli ev aletleriniz için yüksek kalite standartlarında çalışmalar yapmaktadır. İstanbul bölgesinin tamamını kapsayan çalışmalarımız, tamamı ile müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Klima bakım ve tamiratı, klima bakım ve tamiratı, hava perdesi onarımı, şofben bakım ve tamiratı, beyaz eşya bakım ve tamiratı gibi işlemlerimizle hiçbir müşterimizi mağdur etmedik.

Tüm işlemlerimizi TSE standartlı hizmet anlayışı ile gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Kış aylarında sık bir şekilde kullanılan klimaların yeterince soğutamaması problemine çözüm sunuyoruz, yaz aylarında serinlik veren klimalarınızın her türlü bakını yapıyoruz.

Beyaz eşyalarınızın randımanlı bir şekilde çalışması için gerekli kontrolleri bizzat yapıyoruz. Bu işlemlerin hepsini servis garantimiz ile yapıyor, işlem bittikten sonra gerekli desteği vermeye devam ediyoruz

 

Çağrı merkezlerimiz günün 24 saati hizmet vermektedir. Dilediğiniz an arayabilir, istediğiniz zaman dilimi için servis randevusu alabilirsiniz. İşinde prensipli ve dakik olan ustalarımız tam zamanında yanınızda olara sorunlarınıza nokta koyacaktır.

İstanbul Bölge Servisi hızlı ve güven verek çalışmaları ile klima bakımlarınızı, şofben onarımlarınızı yapmaktadır. Aynı zamanda beyaz eşya ile ilgili karşılaştığınız sorunların üstesinde başarı ile gelen ekiplerimiz size mutlu ve huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor

10 Yıldır İstanbul halkının hizmetindedir. Sadece beyaz eşya, klima ve şofben cihazlarınız için değil, klima gibi yaz aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz cihazların başında gelen ürünlerinizi garantili bir şekilde onarmakta, hatta montajını yapmaktadır.

Kimyasal klima bakım ve temizliği için de firmamız çalışmalar yapmaktadır. Orjinal gaz dolumları ile çevreye de saygılı davranan işletmemiz, piyasa şartlarının çok üzerinde hizmet sunmaktadır.

Eşsiz malzeme deposu ile her türlü yedek parça ihtiyacınızı kolaylıkla temin edebileceğiniz İstanbul Bölge Servisi, sipariş vermeniz durumunda ürünleri kapınıza kadar getirmektedir. Adeta bir yedek parça deposu gibi donanım sağlanan mobil araçlarımız, iş yerinizdeki veya evinizdeki arıza yapmış olan klima, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, ve şofben cihazlarınız için yerinde hizmet vermektedir. Televizyon cihazlarınızın tamirinde de durum aynıdır.

 

Orijinal Yedek Parça Ayrıcalığı

Atölyemize alınan ürünleriniz öncelikle sizin onayınız alındıktan sonra tamir edilir. Siz izin vermeden asla cihazlarınıza müdahalede bulunmayız. Orjinal parça kullanarak yaptığımız tamiratlar arızalı ürünlerinizin kaliteli yapısına zarar vermez.

Yan sanayi, muadili, çıkması gibi parçalar bizim tarafımızdan asla kullanılmaz, sizler de başka firmalarla çalışacak olursanız asla kullandırmayınız. İstanbul Bölge Servisi bu konuda asla taviz vermemekte ve işini gerektiği gibi yapmaktadır.

İstanbul Bölge Servisi çağrı merkezlerinden küçük sorunlarınız için telefon desteği alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, sorununuzu iletmektir. Çoğu zaman gözden kaçan sorunlar yüzünden klima klima veya şofben cihazlarınızı arızalanmış zannederek servis talebinde bulunabiliyorsunuz.

Bizler bu tip hataların önüne geçmek ve boş yere masraf etmenizi önlemek için telefon desteği de sunmaktayız. Benzer durum beyaz eşya ve televizyon sorunlarınız için de geçerlidir. Bazen uydu problemlerini televizyon arızası gibi algılayabiliyorsunuz. Yapacağımız bir kaç küçük tarifle bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz.

Sayfamızı Paylşaın